

Ланч бокс дитячий (Двохрівневий) - Weekeight
106,68 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: LB06848580
+380 (96) 768-79-85
ViberУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ланч бокс дитячий (Двохрівневий) - Weekeight
Виконаний з безпечного та не токсичного матеріалу, двох'ярусний ланч-бокс прекрасно підійде для транспортування домашніх обідів і буде просто незамінним для Вашої дитини - школяра. Пропоноване виріб виконано з міцного харчового пластику, легко миється під проточною водою з миючими засобами. Тепер Ви завжди будете впевнені в тому, що Ваша дитина їсть смачну, здорову і свіжу їжу без шкідливих здоров'ю хімічних добавок і барвників.
Розмір - 16х13х10 (ШхГхВ)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Weekend |
| Страна производитель | Китай |
| Объем | 2 л |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13 см |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 10 см |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Термобокс |
| Ширина | 16 см |
Информация для заказа
- Цена: 106,68 ₴

