Кабель Cable USB For Micro USB 5A (1м) Red/Червоний - Qoovi
Кабель Qoovi призначений для заряджання мобільного пристрою й синхронізації з ПК. Гарантує максимальну продуктивність завдяки відповідності до вимог стандартів USB. Кабель Qoovi заощадить ваш час завдяки високій швидкості передавання даних і максимальній зручності у використанні. Завдяки йому ви зможете використовувати всі функції, які пропонує ваш портативний пристрій, через під'єднання до комп'ютера.
Особливості:
- Дуже добре підходить для синхронізації даних і підзаряджання смартфонів, планшетів тощо.
- Золочені роз'єми для чудового контакту
- Стильний дизайн із тканинним обплетенням і металевими роз'ємами чудової якості
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Тип | Кабель |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходное напряжение (output) | 12 В |
| Длина | 1000 мм |
| Мощность | 12 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Номинальная сила тока | 5 А |
| Сила выходного тока | 4 - 4.9 А |
| Тип разъема | micro-USB |
Информация для заказа
- Цена: 105,37 ₴







