Щітка для твёрдих поверхонь (Основа Бук) Жовтий 120мм - Golwoo
Дерев'яна основа, штучний ворс високої жорсткості. Ідеально підходить для чищення авто та виробничого обладнання, для застосування у виробництві або в домашніх умовах. Для очищення інвентарю та різних забруднюваних поверхонь.
Характеристики:
- Розмір щітки - 120х45х45 мм.
- Розмір колодки - 120х45х16 мм.
- Колір - Жовтий
- Матеріал робочої частини - Пластик
- Матеріал колодки - Дерево (Бук)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goowood |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина рабочей части | 3 см |
| Длина ручки | 12 см |
| Материал рабочей части | Пластик |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Щетка |
| Тип ручки | цельная |
| Цвет | Желтый |
| Ширина рабочей части | 4.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 300 г |
Информация для заказа
- Цена: 39,45 ₴



