Щітка - Змітка (Основа Бук) Чорний + Беж 430мм - Golwood
Дерев'яна основа, штучний ворс середньої жорсткості. Щітка-змітка для чищення авто та виробничого обладнання, для чищення меблів, інвентарю та різних забруднюваних поверхонь.
Характеристики:
- Розмір щітки - 430х45х85 мм.
- Колір - Чорний + Бежевий
- Матеріал щітки - Пластик
- Матеріал колодки - Дерево (Бук)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goowood |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина рабочей части | 7 см |
| Длина ручки | 21 см |
| Материал рабочей части | Пластик |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Щетка |
| Тип ручки | цельная |
| Цвет | Черный |
| Ширина рабочей части | 21 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 300 г |
Информация для заказа
- Цена: 84,91 ₴



