

Щітка - Змітка Premium (Основа Бук) Чорний ворс (Кінський волос) 470мм - Golwood
125,51 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 150 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GS11415268
+380 (96) 768-79-85
ViberЩітка - Змітка Premium (Основа Бук) Чорний ворс (Кінський волос) 470мм - Golwood
Дерев'яна основа, штучний ворс + натуральний середньої жорсткості. Щітка-змітка для чищення авто та виробничого обладнання, для чищення меблів, інвентарю та різних забруднюваних поверхонь.
Характеристики:
- Розмір щітки - 470х45х85 мм.
- Колір - Чорний
- Матеріал щітки - Пластик + Натуральне волокно
- Матеріал колодки - Дерево (Бук)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goowood |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина рабочей части | 7 см |
| Длина ручки | 23 см |
| Материал рабочей части | Натуральный ворс |
| Назначение | Универсальное |
| Тип | Щетка |
| Тип ручки | цельная |
| Цвет | Черный |
| Ширина рабочей части | 4 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 300 г |
Информация для заказа
- Цена: 125,51 ₴

