Губка кухонна для миття посуду Максі 5шт/уп - Vivat
Компанія "Vivat" представлена на українському ринку з 2012 року. За шість років роботи товари торгової марки користуються попитом як для догляду за будинком, так і в комерційній сфері.
Кухонні губки Vivat забезпечують якісне прибирання та догляд за поверхностямі.Іспользуется спільно з миючими засобами або без них. Мають різноманітну колірну гамму. Висока щільність поролону сприяють тривалому використанню губки. Шорсткий шар губки (фібра) сприяє жорсткого впливу на поверхню посуду, очищає сильно забруднені ділянки без пошкоджень посуду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vivat |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 88 мм |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Основное назначение | Для посуды |
| Тип | Средней жесткости |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 58 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12,44 ₴


