Губка кухонна Максима 5+1 шт - Фрекен Бок
Кухонна губка Фрекен БОК Максима призначена для миття посуду, раковин і кухонних меблів. Зміцнена абразивний фібра губки збігається з кольором поролону. Використовується спільно з миючими засобами або без них.
Губка Максима представлена в покращеній якості, за рахунок нової хвилястої поверхні поролону. Дана хвиляста поверхня забезпечує покращене піноутворення і підвищує якість миття посуду, раковин і кухонних меблів. Очищення поверхонь відбувається значно ефективніше і швидше.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Фрекен Бок |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 100 мм |
| Количество в упаковке | 6 шт |
| Основное назначение | Универсальное |
| Тип | Средней жесткости |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18,05 ₴


