


Лампа SUN 9S (WHITE 24W UV/LED) для манікюру. Для сушіння і нарощування нігтів, закріплення гель лаку
437 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
+380 (96) 768-79-85
ViberЛампа SUN 9S (WHITE 24W UV/LED) для манікюру. Для сушіння і нарощування нігтів, закріплення гель лаку
Лампа SUN 9S (24W LED+UV) призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель). Це гібрид UV і LED лампи нового покоління.
SUN - це новітня технологія подвійного джерела світла, яка реалізується за рахунок з'єднання УФ лампочки і LED діода (2 в 1), а також вперше була змінена довжина хвилі на 365 - 405 nm, що є абсолютно безпечним для шкіри людини.
Охоплює більш широкий спектр ультрафіолетового діапазону, тому підходить для сушіння гель-лаків і твердих гелів, оснащена 15 світлодіодними лампочками.
Має пластиковий корпус білого кольору, на верхній частині якого розташована кнопка для включення.
Лампа активується сенсором руху. І працює в режимі нескінченності, який активується сенсором руху доти, доки рука знаходиться в лампі. Відрізняється відсутністю дна, що зручно при педикюрі. Також в комплекті йде USB-кабель, це дозволяє підключати лампу до портативної батареї, що робить її мобільною та зручною у використанні.
SUN - це новітня технологія подвійного джерела світла, яка реалізується за рахунок з'єднання УФ лампочки і LED діода (2 в 1), а також вперше була змінена довжина хвилі на 365 - 405 nm, що є абсолютно безпечним для шкіри людини.
Охоплює більш широкий спектр ультрафіолетового діапазону, тому підходить для сушіння гель-лаків і твердих гелів, оснащена 15 світлодіодними лампочками.
Має пластиковий корпус білого кольору, на верхній частині якого розташована кнопка для включення.
Лампа активується сенсором руху. І працює в режимі нескінченності, який активується сенсором руху доти, доки рука знаходиться в лампі. Відрізняється відсутністю дна, що зручно при педикюрі. Також в комплекті йде USB-кабель, це дозволяє підключати лампу до портативної батареї, що робить її мобільною та зручною у використанні.
Технічні характеристики:
- Дисплей: LCD DIGITAL DISPLAY;
- Сенсор: Так;
- Час полімеризації гель-лаку - 10 сек., гелю 30-60 сек.;
- Режим роботи: до 50000 годин;
- Безпечна для здоров'я довжина хвилі: 365-405НМ
- Габарити зовнішні (ширина*довжина*висота): 120*210*80 мм;
- Вага: 450 грам;
- Напруга (В): 100-240;
- Частота (Гц): 50-60
- Потужність: 24 Вт LED + UV.
- Комплектація: LED лампа, адаптер живлення від 220В, шнурок живлення від USB, інструкція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SUNUV |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность лампы для сушки ногтей | 24 Вт |
| Дополнительные функции | Сенсор датчика движения |
| Вес | 0.45 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество светодиодов | 15 шт |
| Комплектация | |
| Дисплей | Да |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Сменная лампа в комплекте | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 437 ₴

