Чоботи коричневі (38 розмір)
РОЗПРОДАЖ. Взуття фабричне.
Високі жіночі чоботи (весна-осінь), зі штучного нубука, виконані в класичному стилі - поєднуються зі спідницями, сукнями, брюками, з пальто та дутими куртками.
Ми гарантуємо найнижчу роздрібну ціну на дану модель!
Застібка - блискавка, обхват гомілки від 40,0 см, висота гомілки 38,0 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Размер женской обуви | 38 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Вид обуви | Сапоги |
| Материал верха | Искусственный нубук |
| Длина стельки | 25 |
| Каблук/Подошва | Платформа |
| Высота платформы | 4 см |
| Высота голенища/задника | 38 см |
| Обхват голенища | 40 см |
| Форма мыска/носка | Закругленный |
| Цвет | Коричневый |
| Узоры и принты | Другое |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴






